Psychotesty dla kierowców kat. C,D w Białymstoku

Oferujemy profesjonalne badania psychologiczne kierowców w Białymstoku. Dysponujemy innowacyjnym system narzędzi badawczych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać rzetelną diagnozę sprawności psychomotorycznej, sprawności intelektualnej i procesów poznawczych oraz osobowości.

Zespół specjalistów - badania psychologiczne kierowców Białystok

Wykonujemy psychotesty dla kierowców różnych kategorii w Białymstoku, w których wykorzystujemy nowoczesne metody. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę merytoryczną na najlepszym poziomie. Jesteśmy specjalistami z zakresu psychologii w transporcie. Gwarantujemy przyjazną atmosferę w naszym Centrum Badań Psychologicznych. Z zakresem wykonywanych badań, możecie zapoznać się na dole strony. Jeśli potrzebny Ci sprawdzony psycholog transportu z Białegostoku, zgłoś się do nas.

Rzetelne usługi - psychotesty dla kierowców Białystok

Jeżeli chcecie dopytać o szczegóły naszej oferty, prosimy o kontakt przez maila, telefon lub formularz. Warto również zapoznać się z informacjami znajdującymi się w zakładce "Jak przygotować się do badania psychologicznego". Zapisy na badania psychologiczne kierowców w Białymstoku można dokonywać przez internet. Za nasze usługi proponujemy konkurencyjne ceny.

Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy!

kierowcy kat. C,D 
(kwalifikacja wstępna i okresowa)

kierowcy taxi

kierowcy pojazdów uprzywilejowanych

kierowcy przewożący wartości pieniężne

kierowcy rajdowi

instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy

kierowcy pojazdów służbowych kat B

operatorzy maszyn

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych